Mój tata jest architektem korporacyjnym [konkurs]

Kategoria II

Okres wakacyjny sprzyja nietypowemu spojrzeniu na zawód architekta korporacyjnego i prace przez niego wykonywane :). Dlatego proponuję Państwu udział w konkursie z nagrodami :). Na czym będzie on polegał? 

Do dnia 25 sierpnia 6 września (a więc jest sporo czasu) zapraszam Państwa do nadsyłania na mój adres mailowy (biuro@cyfrowepanstwo.pl) rysunku lub opisu tekstowego rysunku który byłby przygotowany przez Państwa synka lub córkę w wieku przedszkolnym.

Przy czym ten rysunek powinien przedstawiać tatę-architekta korporacyjnego przy pracy :) Uwaga: słusznie zwrócono mi uwagę, że bywają także mamy-architektki i dlatego obrazek może przedstawiać również mamę przy pracy. Oczywiście rysunek/opis może być wykonany osobiście przez Państwa latorośl, lub możecie Państwo wymyśleć co Państwa latorośl by narysowała/opisała.

Na pierwszy rzut oka taka praca może być pozbawiona sensu. Stoi jednak za nią głębsza idea... Musicie Państwo opowiedzieć synowi/córce co Państwo robicie w pracy. I to musi być przedstawione tak, aby było przez nich zrozumiałe. Czyli trudne/abstrakcyjne sformułowania od razu odpadają ;). Być może będzie pomocna analogia Państwa pracy do... No właśnie do czego? Budowniczego (organizacji), lekarza (organizacji), policjanta (architektonicznego ;))? A może coś jeszcze Państwo wymyślicie? Gdzie takie ćwiczenie może się przydać? W momencie, kiedy ktoś z biznesu zapyta, co Państwo - jako architekci korporacyjni - robicie :).

Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić Państwa do udziału w tym konkursie. Od razu napiszę, że nagrodą dla rodzica będą specjalne kubki - z limitowanej serii dla architektów korporacyjnych :), a dla artystów - zestawy klocków lego.

Uwaga: ze względu na okres wakacyjny (podczas którego większość artystów wyjechała) - termin nadsyłania prac został przedłużony do dnia 6-go września włącznie.